Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha 15 évesen nem...

Az normális ha 15 évesen nem menstruálok, nincs mellem és szőrös se vagyok?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmet szerintem zavarja és cikiznek is hogy nincs mellem de szerintem egy nagyon kicsi van...segitsetek kérlek!!

2015. dec. 19. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak későn érők, majd mikor te is elkezdesz megérni, kiröhögheted őket, mert ezerszer jobban fogsz kinézni náluk ;)

Bár a kis cici szerintem jobb, mint az óriáskannák, előnyösebb neked is és jobban is mutat :D (de ez mellékes)


Szóval ne aggódj, idővel jön majd minden magától!!!

2015. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de azért zavar h akárhol vagyok kilógok és mindig azt mondják úgy nézek ki mint egy 10 éves:(
2015. dec. 19. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha fiú vagy, teljesen normális.
2015. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Najooo sirok😂😂 lany vagyok😄
2015. dec. 19. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Még simán van 4-5 év mire a melleid elnyerik a végleges formájukat és méretüket, úgyhogy még bőven nőhet. A kis cici pedig áldás is lehet, mert az ha szép, akkor szép maradhat 40éves korodra is, míg egy nagy mellnél azért meg van az esélye, hogy hamar parizercsöcs lesz belőle. Na meg rengeteg fiú szereti a kis melleket.
2015. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó de tényleg úgy érzem magam mintha 10 éves lennék:(
2015. dec. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!