Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagymotorosok segítségét...

Nagymotorosok segítségét várom. Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat, hogy idepofátlankodom. :) Párommal nem vagyunk együtt túl régóta. Nagy motoros. Téli hónapokban gyakran emlegeti, hogy nagyon erősen PMS-ben szenved, és hogy néha jó lenne erre figyelmeztetni az embereket körülötte. Arra gondoltam, csináltatnék egy pólót, pulóvert valami ezzel kapcsolatos, frappáns szöveggel. Van valakinek valami ötlete, esetleg?



2015. dec. 19. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most kajak nem értem. A "Párod" (de utálom ezt a szót) ugye nő? Mert PMS a nőknél van. Vagyis csináltatni akarsz neki egy pólót, hogy ne közelítsetek, mensizek és idegbeteg vagyok? Ez most komoly??? És amúgy hogy jön az egészhez a motorozás?
2015. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdés megválaszolásához egy kicsit se tartozik hozzá, hogy szereted-e, hogy ki hogy nevezi a Párját. :D Nem tudom... 30 felett mégis mit mondjak?? Pasim? Csávóm? Hagyjuk már!


Egyébként én vagyok a nő, ő a férfi. Azért írtam ki, hogy nagymotorosok segítségét várom, mert ők a témában biztos jártasabbak. A PMS náluk teljesen mást jelent : Parked Motorcycle Syndrone. Amikor a téli hónapokban kénytelenek pihentetni a drágát(motor).


Egészségedre!

2015. dec. 20. 04:39
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Igen, sajnos még borzasztóan messze a tavasz:(((

Póló ötletem az nincs (bár sok helyen bármit rávarázsolnak a pólóra, pl. a saját motorjáról fotót), de a Kawasakinál vannak direkt karácsonyi cuccok. Egy motoros led füzérért én is ki akarok ugrani, meglepem magam:)). Itt a link: [link]


Boldog Karácsonyt és mielőbbi motorozást!

2015. dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!