Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van velem, ez hozzátartozna...

Mi van velem, ez hozzátartozna a tini élethez vagy csak én őrültem meg?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra úgyéreztem hogy semmit nemértek.Nem tudok semmit az életről,mi is az a szerelem stb.És csak azon jár az eszem hogy lehet valakit neten keresztül szeretni,mért születtünk meg,mi az élet célja stb.És nemtudom mitörtént egyik percbe semmi bajom nemvolt,és hirtelen bekattantam és mindig sírhatnékom van és félek élni nemtudom mért.A netes szerelem meg úgy jön a képbe hogy eddig mindig neten voltak pasijaim(ciki de igaz) és most van egy fiú akit nagyon szeretek pedig ha úgy vesszük nemis ismerem.

14/L


2010. márc. 23. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A netes szerelem lehet nagyon csalóka, lehet hogy valaki másba szeretsz bele, mint akit "ismersz". Még akár az is lehet, hogy veled azonos nemű, csak szórakozik azzal, hogy kiadja magát valaki másnak...


Amúgy, hogy ne OFFoljak: Néha nekem is vannak is 'semmitnemértős' epizódok az életemben. Ilyenkor nagyon sokat gondolkozok az életről, halálról, Istenről (leginkább azon, hogy van-e vagy nincs) szerelemről, világűrről, stb. Úgyhogy nyugi, ez természetes, nem vagy vele egyedül. :)

15/l

2010. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 beetlejuice ***** válasza:
Hát, szerintem hasonló kérdések mindenkit foglalkoztatnak, kortól függetlenül, én is szoktam ezeken gondolkozni.:D És igen, tinédzser korban általában sok a hangulat ingadozás, egyik percben még jó kedved van, aztán hirtelen meg úgy tűnik összecsapnak a fejed felett a hullámok. Nekem is voltak netes "szerelmeim" de ezek csak a fantázia síkján maradtak mindig.
2010. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

am tudom mivel jár a netes szerelem tapasztaltam már sokszor

2010. márc. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!