Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy 18 éves...

Szerintetek ha egy 18 éves fiú könyvet ír, azt a csajok hogy érzékelik? Lekezelik, mert könyvmoly vagy inkább érdekes fiúnak találják? Egyébként pszichológia témájú a regény. Gondolom ez is számít. Kort és nemet írjatok .

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez téged komolyan érdekel, akkor nem vagy igazi művész. Így nem tetszik a dolog.
2010. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát már bocsi de ha pszichológia témájú regényt írsz és ilyet kérdezel akkor már a pszichológia téma bukott is.

És az első válaszolóval egyetértek..

2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, hogy szabadidejében ilyen komoly dolgokkal foglalkozik, nekem nagyon bejönne.

20L

2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem nagyon jó, hogy szabadidejében ilyen komoly dolgokkal foglalkozik"


Mint ilyen gyökér kérdések kiírása? Én ugyan fiú vagyok, de azért szeritnem eléggé érthető, amit az első két válaszoló leírt, és igaz is.


Ha valakit érdekel, hogy mások (a lányok...) mit gondolnak a művészetéről, hogy viszonyulnak hozzá emiatt, az nem igazi művészet. Ha ilyesmin van ideje gondolkodni, akkor nem lehet ösztönös önkifejezés. Így meg inkább csak nevetségesnek tűnik az egész.

2010. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szard le hogy kinek tetszik és kinek nem. kicsit fura de ha a személyiségeddel semmi gond nincs akkor szerintem mind1. gondolom elégé be vagy fordulva ha ilyesmiket írsz
2010. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na amúgy amint látod, azoknak, akiknek egyébként az égvilágon semmi köze nicns a művészetekhez, és azt gondolják, hogy a pszichológia meg a könyv kombinációja csak befordulós lehet, azoknak bejön ez a téma.
2010. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

21:36


Ja, első válaszoló voltam, nem a nemtudoménhányadik, hasonló százalékkal. :D


23L

2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is így látom... :D
2010. márc. 23. 21:37
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, ha egy fiú verset, könyet, történetet, regényt vagy novellát ír. mert akaratlanul is belerakja a személyisége egy darabját :D jobban meglehet így ismerni a másikat :D szerintzem nem érdekeljen mások véleménye írd le amit kell, add ki magadból a történetet. És add meg az msn címed :D

L/18

2010. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Húha, látom ha szingli leszek, akkor csak fel kell tennem egy kérdést, hogy gáz-e, ha 19 évesen zongoradarabokat írok, meg százhuszonnyolcezer hangszeren játszok.


(Mert eddig azt hittem, hogy egy szörnyen visszatetsző dolog, és az égvilágon totál semmi értelem nincs, dehát látom tévedtem. Utálom ezt a világot. :D)

2010. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!