Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van ez? ( többi lent)

Mitől van ez? ( többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Rettegek a sötétben mindig azt hiszem hogy van ott valaki,medencébe se megyek sötétbe/egyedül mert félek hogy valami megtámad.Valamiért bűntudatom van de nem tudom hogy miért. Sokszor vagyok ok nélkül szomorú.Voltam már dokinál de nem tudtak mit kezdeni velem...nehezen tűröm a változásokat pl költözés.Nehezen engedek akárkit is közel magamhoz de ha valakit igen akkor azt nagyon. Van hogy valamibol kettot/hármat veszek pedig egy boven elég lenne..

2015. dec. 22. 22:36
 1/1 anonim válasza:
Szerintem te folyton szorongsz. Sajnos én se tudom mit lehetne csinálni ajánlani tudnék ilyen természetes összetevőkből készült nyugtatókat de többet nem bírok segíteni:(
2016. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!