Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki be töltötte már a 18 évet...

Péter Németh PETI kérdése:

Aki be töltötte már a 18 évet azt ki szolgálják a Nemzeti Dohányboltba?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 23:22
 1/8 Spilerke ***** válasza:
Szerintem igen, de nem vagyok dohányos még egyszer sem fordultam meg egy dohányboltba sem, vagyont ha 18 éves vagy már nagykorúnak számítasz
2015. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Spilerke ***** válasza:
*viszont...
2015. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy 18 de kinézel már 18-nak már akkor is kiszolgálnak, ritkán kérik el a személyit.
2015. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Már elmúltam 18, mikor egyszer bementem egy dohányboltba cigit venni de a csaj nem szolgált ki mert nem adtam oda a személyim (éppen nem volt nálam). Mondom nem gond, végülis nem én esek el a bevételtől, hanem ő. (Remélem, azóta éhendöglött.) Egy sarokkal arrébb, ahol nem k#rva volt az eladó simán kiszolgáltak.

16 évesen életemben először vettem cigit, nem kértek személyit, simán kiszolgáltak. Mondjuk akkor még nem volt a maffia kezében a dohány kisker.

Szóval, igen, ott kiszolgálnak ahol nem olyan s#ggh#lye az eladó, hogy lemond a bevételről, amiből őmaga is él.

2015. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:

Beengednek a dohányboltba.

Kiszolgálnak a dohányboltban.


(ba-be > hova? > boltba)

(ban-ben > hol? > boltban)


(azonos végződés)


Amúgy igen kiszolgálják

2015. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
.
2015. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

A NAV-nak kedvenc trükkje, hogy nagy darab, szőrös, 23-nak kinéző 17 év 11 hónapos fiúkat küldenek be vásárolni, és ha kiszolgálják őket, akkor jön a pár hetes bezárás meg a párszázezres bírság.

A minimálbéres eladókat meg nem nagyon idegesíti, ha egy-két értelmi fogyatékos nem fog dohányozni, inkább nem kockáztatják a munkahelyüket, és nem adnak cigarettát, ha nem látnak személyit.

2015. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem cigizek, még nem is szabad, meg amugy sem. De igen, kiszolgálják, de van olyan is, hogy ha kicsinek látszol, akkor nem engednek be, mert azt hiszik hogy még nem vagy 18. Ugyhogy vidd magaddal a személyit a biztonság kedvéért.
2015. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!