Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Wars Részei?

Star Wars Részei?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni a Star wars részeit megjelenés szerinti sorrendben és a történet szerinti sorredben ? TY :)

2015. dec. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

megjelenés szerint 4-5-6-1-2-3-7-(8)-(9)


Történet szerint 1-2-3-4-5-6-7-(8)-(9)


Megjelenés szerint csak az elitista fanatikusok nézik, mert nekik az 1-2-3 nem igazi star-wars, de természetesen a 7-ért odáig vannak...

2015. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az 1-2 valóban elég pocsék, az előzménytrilógiából csak a 3. epizód vállalható, ezt rajtam kívül a többség így gondolja :D


Én speciel megjelenési sorrendben nézném őket, nem mert elitista akármi vagyok, hanem mert egyszerűen ebben a sorrendben készültek el, és így a technikai fejlődés is ebben a sorrendben jön ki rendesen.

(elég illúzió romboló a 3. rész effektorgánumai után a 4. rész 40 éves, alacsony költségvetésű látványvilágára váltani, szvsz) :D

2015. dec. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!