Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Tesco vagy az...

Szerintetek a Tesco vagy az Auchan bevásárló központ a jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
auchan
2010. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tesco!
2010. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Auchan. Én úgy vettem észre sok termék tekintetében olcsóbb, és a választék is nagyobb. A tescoban az a legidegesítőbb, hogy egy csomó termékből tescos van és kész. Meg ki van rakva egy csomó tescos, és egy vagy két másfajta egy jó nagy helyre, mintha akkora választék lenne. Egyszer pl. saláta alapot akartam venni, és csak tescos volt, pedig mindig eisberget szoktam venni. A kettő ugyanannyi lett volna árban, a különbség csak az, hogy a tescosban tenyérnyi káposzták meg ilyenek voltak, össze sem volt darabolva rendesen. És egy csomó más terméküknél is így van.
2010. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tesco!
2010. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Brányi Bence ***** válasza:

Jobb, de miben? Auchan-ból kevés (nagy) van, míg Tesco-ból sok. Az Auchanokban általában minőségibb termékeket forgalmaznak, a Tescok viszont a saját márkás termékek miatt olcsóbbak. A nemzetközi márkáknál pedig nincs különbség : pl.: a nyuszis kakaó mindenhol Nestle. mindketten agresszívan terjeszkednek és profitmaximalizálásra játszanak. Én speciel az Auchanokat jobban szeretem, mert a kicsit magasabb árét jobb minőséget kapok.

(Ja és a bevásárló központ az a West End vagy a Mamut. amire te gondolsz, az a hipermarket.)

2010. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Auchan
2010. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő másért jó, de jóval többet tudok spórolni az Auchannál általában.
2010. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a Tesco nem jó, mert ott nem lehet kapni AUCHANfrest! XD
2010. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
TESCO!!!!!!!!!!!!!!<333333333333
2010. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ugyan az mind2 csak az eggyiken van egy elb@szott madár is
2010. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!