Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már egy ideje szeretnék egy...

Már egy ideje szeretnék egy nimfapapagájt és nem tudom a szüleimet rávenni hogy vegyenek mert szerintuk nagyon szemetel meg hangos. Milyen szöveggel vehetném rá őket hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 00:54
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nagyon hangos, pedig imádom, de ha meglát addig visít amig nem megyek oda.Most is egy vastag pléd van rajta, mert csendet szeretnék Inkább néma kacsát vegyél. Jó , ez csak vicc volt. Az a helyzet , hogy kettő kell, hogy kevésbé legyen zajos, de akkor nem annyira emberbarát .
2015. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes mert apukámnak nagyon csendes, nyugodt és nincs párja (a szüleim elváltak és a vérszerintimnek van). Csak akkor rikácsol neki ha ki akar jönni tojó). De szerintem ez egyéniség függő mint az embereknél. Én így is úgy is tojót szeretnék mert olvastam hogy könnyebben megszelidithetö.
2015. dec. 29. 23:34
 3/4 anonim válasza:
Szerintem jó választás nekem is volt és a tojót télleg könnyebb kézhez szoktatni de a hím sem annyira nehéz.
2015. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy úgy se fogják megengedni, mert anyukám kicsit rend, tisztaságmániás és ha esetleg repkedés közben rákakilna a szőnyegre biztos kiakadna. Szerintuk a papagáj nem igazi házikedvenc. De még mindig azzal van a probléma amit a kérdésben is megemlítettem: hangos, szemetel. Hiába mondom h 3 naponta takaritanám azzal sem tudom meggyőzni őket. Lehet az lesz a legjobb ha feladom. Majd ha külön házam lesz majd veszek magamnak.
2016. jan. 1. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!