Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ez a mese? 10-15 perc...

Milyen ez a mese? 10-15 perc alatt kész is volt.

Figyelt kérdés

Egy Kutya és Egy Macska


Hol volt,hol nem volt,élt egyszer egy kutya.Azt az állatot vagyis a kutyát nevezzük: Egy Kutyának.

Egy Kutya egyszer elszökött.Sokáig kóborolt Egy Kutya egymagában.Egy éjjel azt történt hogy Egy Kutya találkozott több macskával.A macskák megtámadták Egy Kutyát de a vezérmacska nem.Vezérmacskát nevezzük:Egy Macskának.Tehát Egy Macska visszahívta a többi macskát.Egy Kutya nagyon furcsállta ezért meg is kérdezte:

-Hát hogyhogy nem támadtál meg??

-Ahogy elnézem még fiatal kutya vagy,élvezd csak az életet-Mondta Egy Macska

-Hát jó-felelt Egy Kutya.

-Veled mehetek?Én is kóbor macska vagyok.

-Hát persze.Gyere csak!

Nagy barátság alakult ki közöttük...Egy hónap múlva befogadta őket egy család.Egy hétig nevelték őket és végre hazavitték Egy Kutyát.Egy Macskát is ugyan oda vitték.Nagy öröm volt a gazdának hogy végre visszakapta az állatait.

És végül kiderült hogy Egy Kutya és Egy Macska eddigis ugyanott éltek csak nem vették észre egymást.


Üdv:Ádám


2010. márc. 24. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:D
2010. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak 11..miért?
2010. márc. 24. 17:47
 3/12 A kérdező kommentje:
de fojtatva lesz...
2010. márc. 24. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban hogy nem valami fantázia dús történet...:D És idegesít benne a sok "Egy"-ezés...:D
2010. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Istenem de jó még neked.

a nagyok tudják, hogy miért mondtam ezt

2010. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem ügyes vagy! Folytasd nyugodtan!
2010. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív válaszokat...hát tudom de azért 10-15 perc alatt találj ki jobbat...
2010. márc. 24. 17:57
 8/12 A kérdező kommentje:
17:54 :D Köszi
2010. márc. 24. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Tetszik is, és nem is. Azért nem tetszik, mert rossz a fogalmazásod, és a történetíró készséged, de tudom, hogy csak 11 vagy, ezért erről nem tehetsz. Fejlesztgesd magad, akkor jobb leszel.

És azért tetszik, mert bár tudom, hogy nem szándékosan, mégis belevittél a történetbe egy mondanivalót... Ha valaki észreveszi ezt a véletlenül írt mondandót, az érteni fogja, hogy ebből a szempontból miért tetszik a történet.

2010. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen...Végre észrevetted hogy mit is akartam belevinni..Köszönöm a sok önbizalomadást!!
2010. márc. 24. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!