Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan buktasam le a tolvajt?

Hogyan buktasam le a tolvajt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve már hogy gyakran előfordult hogy a gyárba ahol dolgozok az öltözőböl folyamatosan tűnek el dolgok penztárca stb. A Rendőrségre nem mentem mert nem akartam az ártatlan embereket besározni és a gyár hírnevét tönkre tenni. 6-an dolgozunk (csak nők és én is a gyárba) 5-en sejtjűk hogy ki lehet mi közölünk egy új munkásstb. Ezért ma azt találtuk ki hogy lebuktasuk csak nem tudjuk hogyan csaljuk csaliba. Ha valaki tud valami tanácsot várom.

#lopás #szabálysértés #gyár #Tulajdonelleni #elkővetés
2015. dec. 28. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj oda, hogy ha mégsem az új volna, akkor az igazi tenni fog azért, hogy úgy alakuljon a dolog, hogy áthárítsa a lopást.
2015. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, tudna valaki tanácsot adni?
2015. dec. 28. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legjobb lenne a rendőrséget értesíteni, ha megint lesz valami. Lehet, hogy pont így sároztok be egy ártatlan embert, a valódi tettes meg röhög rajtatok, hogy a másikat gyanúsítjátok.


Esetleg azt meg lehet tenni, hogy egy ezresnek felírod a számát, aztán azt a pénzt mindig ott hagyod egy felakasztott ruha zsebében. Egy teljesen megbízható, nem gyanúsítható embernek (pl. portásnak, rendésznek, vagy ami van) megmutatod előtte, hogy legyen tanúd. Mikor eltűnik a pénz, akkor kihívod a rendőrséget, és mindenkinek a pénztárcáját átnézik.

2015. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!