Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy bepisilni...

Hogyan lehet úgy bepisilni hogy azt nem te akarod, tehát véletlenül bepisilni?

Figyelt kérdés
És még éjszaka is hogyan lehet álmodban összepisilni magadat?

2015. dec. 28. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kell, de nem tudod visszatartani...


álmodban meg kimész hugyozni, de nem esik le, hogy csak álmodsz és így becsurog

2015. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. ma azt álmodtam hogy leguggoltam valahova és rohadtul akartam pisilni de nem igazán ment és amikor megindult akkor riadtam fel és rögtön elkezdtem tapogatni magam hátha tényleg becsurgott. Kisebb koromban jártam úgy hogy azt álmodtam a wc-n ülök és pisilek, kompletten az egész az ágyban landolt. Azóta rettegek az ilyen álmoktól.
2015. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aha értem, a napközbeni annyira nem is érdekes, de ez nem olyan egyszerü hogy ezt álmodja az ember és akkor becsurog, valami más módszer nincs az éjszakai bepisilésre?
2015. dec. 28. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
LEfekvés előtt igyál nagyon sokat, aztán vegyél be altatót.
2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aha, de vajon hogy lehet elérni azt hogy ilyet álmodjak? az altatós megoldás meg kicsikét durva szerintem :D
2015. dec. 28. 15:52
 6/12 Guminyuszmusz válasza:
Am. Napközben is be lehet pisilni de én éjjel pisiltem be ugy h azt almodtm h nagyon kell pisilni es beengednek egy vecere es ugy konkretan telepisiltem az agyam.
2015. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
napközben szoktam is bepisilni, de én éjszaka szeretnék... mindig próbálkozok egyszer csak összejön
2015. dec. 30. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Áramütéstől szépen be lehet pisilni. Elég kínos tud lenni, mikor nem tudod megállítani.


A másik meg az ijedtség, mikor reflexből ürítesz.

2015. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a kezedet tedd bele egy pohár vízbe és aludj úgy,állítólag bejön.
2015. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor én felteszem a nagy kérdést. Miért akarsz te bepisilni, és miért kifejezetten éjszaka? :D
2015. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!