Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha törlök innen egy kérdést...

Ret_close kérdése:

Ha törlök innen egy kérdést akkor az a válaszokkal együtt törlödik?

Figyelt kérdés
ugyértem hogy én kitudom törölni, de ez megmarad magán az oldalon annak ellenére hogy én kitörlöm? és a válaszok is ? Más megtudja majd nézni ?
2015. dec. 28. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Elolvastad? A kérdésed alatt írja.


" X Ezzel az ikonnal eltávolíthatsz egy kérdést a kérdéseid listájából (ha már nem vagy kíváncsi a jövőben rá érkező válaszokra). A kérdés nem törlődik, tehát a kategórialistákban megmarad, illetve a keresővel megtalálható, de a Kérdéseid és a Megválaszoltjaid menüből el fog tűnni."

2015. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt olvastam ez tiszta sor. ha törlöm a kérdést akkor nekem onnan kifog törlödni de azt a kérdést más még látni fogja ezen az oldalon a válaszokkal együtt?
2015. dec. 28. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"A kérdés nem törlődik, tehát a kategórialistákban megmarad, illetve a keresővel megtalálható"


A kérdés NEM törlődik, innentől kezdve az érintetlenül továbbra is mindenkinek elérhető, megnyitható, válaszolható.

2015. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül a te listádról fog eltűnni, amúgy meg bárki láthatja, még te is rá tudsz keresni. Csak nem kapsz értesítést arról, hogy ki, mikor szólt hozzá.
2015. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!