Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan animéket mondani...

Serenite kérdése:

Tudtok olyan animéket mondani amiben a fiúk alakulnak át és nem a lányok mint például a Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu love?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kore wa Zombie Desu ka?
2015. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de azon kivűl? Mert nézegettem videókat és egy csomó jót láttam csak nem volt ott, a címe.
2015. dec. 31. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamigami no Asobi

Star Driver: Kagayaki no Takuto

Kamichama Karin

Shugo Chara

D.N.Angel

2016. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Inu x Boku SS, is hasonló, Jamada -kun to 7-nin mo Majo, Ao no Exorcist, Srtike the Blood, Hotarubi no Mori e, Kamigami no Ashobi, Hiiro no Kakera. Szerintem ezek részben olyanok
2016. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi és nem tudjátok, hogy a Magical Boys - Transformations VirgoX Flow videóban 02:22 percnél ki változik át és, hogy az melyik anime???
2016. jan. 28. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírásban ott vannak sorban az animék és a srácok is. Ha jól számoltam, akkor aki te kérdeztél az: "Yukito/Yue - (Cardcaptor Sakura)"
2016. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
02:22-nél Star Driver: Kagayaki no Takuto
2016. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!