Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen összefoglaló nevet...

Milyen összefoglaló nevet találjunk ki ezeknek a ppt-be?

Figyelt kérdés

Készítenünk kéne egy versenyre néptánc ppt-t. És megkaptuk egy lapon feladatokba miket kell írni. És ezeket hogyan írjuk le össze foglaló néven. Nagyon fontos lenne.


1. ennél azt kell leírni hogy, hogyan kerültem kapcsolatba a néptánccal , hány éves korom óta. Ezt tudom de ennek a történetnek milyen címet adjak?


2.A néptánc együttes bemutatása. Ennél azt kell írni hogyan alakult a csoport meg a csoportról néhány mondatot. És az megírtuk de nem tudjuk milyen címet adjunk ennek a résznek amiben ezekről írunk?


3.Ennél a résznél arról kell írni. hogy mióta vagyok a tagja, a tánc betanulásának módjáról (pl.: próba, tánctáborok) , és a táncokhoz tartozó ruhákról és hajviseletről. ÉS ezeket megírtuk de milyen címet adjunk ennek a résznek?


4.Ennél a résznél a tánccsoportban lévő hagyományokról kell írni: Milyen alkalmakor lépünk fel pl.:a fellépéseken kívüli alkalmak, amelyek közösségépítőek. Ezeket is le írtuk de a cím ennek a résznek mi legyen?



#PPT #néptánc #cím adás részeknek
2015. dec. 29. 16:07
 1/1 anonim válasza:

1. én és a néptánc

2. Az egyesület neve

3. kapcsolatom az egyesülettel

4. hagyományőrzés

2016. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!