Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Hollywood-i...

Hogyan lehet Hollywood-i sztároknak levelet írni?

Figyelt kérdés
Pl. Autogrammot szeretnék szerezni valamelyikőtök.

2015. dec. 29. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Papír, toll, angol nyelvtudás, pénz a postaköltségre. Leírod amit szeretnél, feladod a postán.
2015. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Autogramm címeket keressek?
2015. dec. 29. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Angolul is olyan jól tudsz, mint magyarul? (hollywoodi és valamelyiktől)


Az ügynökségének a címére írhatsz. Jó esetben fogsz kapni egy olyan fotót, amelyet nyomdai úton sokszorosítottak, s az aláírása is nyomtatott. Annak a valószínűsége, hogy ő maga találkozzon a leveleddel, s direkt neked írja alá nulla ezrelék.

2015. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat..már csak azt nem tudom, hogy mi a bajod a nyelv tudásommal.
2015. dec. 30. 01:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet módosítani sem a kérdést sem a kommentet.. Vagyis nem tudom, hogy kell. Na, de köszi a válaszokat.😄
2015. dec. 30. 02:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárójelben leírtam a rontott szavakat helyesen. A nyelvtusás is egy szó. Mindegy. A lényeg az, hogy közvetlenül biztosan nem lehet őket elérni. Az ügynökségük kezeli az ilyen kéréseket előre gyártott elemekből.
2015. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
😘😘😘
2015. dec. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!