Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki ebben az...

Van olyan nő aki ebben az időszakban amikor kevésbé látható, lábon és hónaljban nem szőrtelenít?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, olyan is, ki egész évben sem.

Én sem szoktam ilyenkor rendszeresen, csak ha már nagyon zavar, vagy olyan ruhát akarok felvenni, amiből kilátszik, esetleg strandra akarok menni. Ja és most nincs senkim, ha lenne jobban figyelnék, de nem kényszeresen, egy két szőrszártól nem dől össze a világ.

2015. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. :(
2015. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor egyedül éltem, akkor téli időszakban csak a hónaljamat szőrtelenítettem, a többit meg kb. havonta egyszer. Nem jártam uszodába, tornázni, nem jött hozzám senki, tehát nem is láthatta meg senki, hogy szőrös a lábam. Szerintem ez egyáltalán nem gáz.


Amikor elkezdtem randizni, vagy összejöttem a párommal, természetesen nem is kérdés, hogy szőrtelenítek.

2015. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedem ilyenkor.
2016. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!