Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Mommimo nevű felhasználó kérdése:

Tudtok hasonló filmet mint a Vámpírakadémia?

Igazából nagyon magával ragadott maga a film, de nem cask a történet miatt, vagy a szereplők miatt, hanem amiatt mert, ahogyan megoldották az egészet egyszerűen fantasztikusnak találtam! Valamint az is érdekelne így mellékletként, hogy lessz-e folytatása?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vámpír, film

2016. jan. 1. 00:46  Privát üzenet  

A válasz
Utána jártam egyenlőre nincs párja a filmnek. A régebbieket meg már szerintem láttad.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jan. 1. 13:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. És igen, én se találtam még ehez hasonlót!

# 2/2Időpont 2016. jan. 6. 17:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találok ilyen/hasonló filmet?
Tudnátok nekem Richelle Mead Vámpírakadémia című könyvéhez hasonló témájú könyvet mondani?
Tudtok hasonlo könyveket ajánlani, mint a Csontszüret? (bővebben lent)
Keresek valami hasonló könyvet, mint a Vámpírakadémia vagy a Üvegtrón, tudtok esetleg ajánlani?
Tudtok ajánlani a Vámpírakadémiához hasonló romantikus tinifilmet?
Tudtok a Vámpírakadémiához hasonló könyveket?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!