Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni arcápolás...

Tudnátok segíteni arcápolás téren?

Figyelt kérdés
Amíg nem használtam rendszeresen kozmetikumokat rá abban a bizonyos T vonalban zsíros volt és nagyon fénylett, valamint vannak pattanásaim a homlokomon, és az orromon, államon miteszerek. Használtam rá propoliszos krémet a Forevertől, szintén a Forevertől arcszappant (ezeket nem együtt), de a szappan nagyon szárította a bőrömet és hámlott, a krém pedig semmit nem használt, és szólok nem pár napig használtam. Utána volt egy kis szünet, újra zsírosodott a bőröm. Most avonos termékeket (arctisztító, tonik, hidratáló) használok pattanásokra és zsíros/kombinált bőrre, de már ezek is nagyon szárítják az arcbőrömet. Kérlek tanácsoljatok valamit, hogy mi szerint válasszam ki a termékeket, miket ajánlotok!
2016. jan. 1. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!