Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem tudom még mindig...

Belss kérdése:

Mért nem tudom még mindig elfeledni pedig nagyon-nagyon nagyot csalódtam benne. De mégis annyira Szeretem. Hogyan tudnám elfeledni?

Figyelt kérdés
Már több éve ismerjük egymást és teljesen beleestem,és hiába nem jártunk mégis mindenki látta rajtunk hogy mi van köztünk''volt''.Én elmentem tanulni egy bentlakásos iskolába,de ő ezután is járt hozzám,de most egy ideje eltávolodtunk egymástól.És most megint rám irt fészen hogy mennyek ki mert kint vár.És ki mentem mert nem bírtam nélküle.És a tegnap mentünk korcsolyázni a barátaimmal,és ő is eljött,csak hogy nem tudta hogy én is ott leszek.Teljesen kiakadt,mert hogy elhozta az újdonsült barátnőjét.Pedig nekem már mondták hogy van neki de ő letagadta,és én hittem neki.És most olyan rosszul érzem magam,hogy... :(
2016. jan. 2. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!