Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétoldalú ragasztóról hogy...

Kétoldalú ragasztóról hogy szeditek le a másik oldalát?

Figyelt kérdés
Egyszerűek képtelen vagyok gyorsan leszedni, még késsel is alig lehet rendesen alányúlni.

2016. jan. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghajlitom. Mivel a vedoreteg nem olyan flexibilis, el fog valni a ragasztocsiktol.
2016. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán akar elválni. Kölcsönbe kaptam ezt a szalagot, lehet rossz helyen volt tárolva és azért nem válik el a két réteg?
2016. jan. 2. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor probad ugy, hogy az egyik sarkat felhajtod (ugy, hogy a ragaszto+vedoreteg egyutt van), akkor a vedoretegen egy tores lesz, es elvileg utana lejon. De lehet, h. regi vagy rosszul taroltak, nem tudom, az okoz-e ilyet.
2016. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül úgy csináltam, h egy éles kézzel benyúltam a két réteg közé és egy körömcsipesszel megfogtam és leszedtem a védőt. :D Köszönöm a segítséget, valószínűleg nem kéne ilyen körülményesnek lennie.
2016. jan. 2. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!