Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az elvárások gls, dhl,...

Mik az elvárások gls, dhl, vagy a waberersnél, buszsofőrként vagy taxisofőrként?

Figyelt kérdés

Milyen átlag, vagy tapasztalat?

Mennyit fizetnek?


2016. jan. 2. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
A busz, taxisofőrt külön értettem, nem ezeknél a cégeknél.
2016. jan. 2. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:

most akkor nem értem, elvárást kérdezel vagy fizetést? Elvárások:

DHL,GLS(és hasonlók): Furgonnal: Elvárás: nem érdekel senkit mikor végzel, akkor végzel ha mindent leszállítottál. Lehet ez 8 vagy 12 óra is akár, nincs megállás folyamatos gáz, az ügyfelek hívogatnak hol vagy stb... Fizetés: 100 ezer körül

Waberers, és a GLS,DHL kamionos része: Elvárás: megpakolt árut szállítsd le, elvileg van időkorlát de mivel ezek hosszabb távú fuvarok, akármi bekövetkezhet, dugó, baleset stb... És kötelező pihenőket kell tartani, szóval itt nincs hajtás. Általában itt targonca pakol meg és szed le, furgonnál neked kell mindent berakni kézzel és kiszedni. Fizetés: Waberersnél 300 körül, a gls,dhlnél nem tudom.


Buszosnál gondolom az hogy épségben szállítsd az embereket, és tudd a menetrendeket és az útvonalakat, a taxis meg általában itthon magánvállalkozó, hacsak nem a fővárosi 4x4 vagy milyen taxitársaságnál dolgozik, szóval maga osztja be a dolgokat és úgy keres ahogy dolgozik. A buszos nem kereshet sokat, 150 körül talán, de lehet sokat mondok. Ha maszek buszos vagy pl túrázókat szállítasz akkor kereshetsz talán jobban.

2016. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagysanya54 válasza:
Hello! A Waberershez belföldre az alábbiakat kérik: C kategóriás jogosítvány, PÁV I, II vagy III, digitális sofőrkártya + GKI.
2016. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!