Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Owari no Seraph 3. -évad?

Nikichan:3 kérdése:

Owari no Seraph 3. -évad?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon hozzám nőt ez az anime.. Csak puszta kíváncsiság hajt! :D Mert szerintem egy eszméletlen jó anime :)

#mikorravárható
2016. jan. 3. 14:39
 1/5 anonim válasza:
szerintem lesz :) valamikor 2016-ban
2016. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
amúgy itt írják h lesz [link]
2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos hogy lessz mert sok embernek jött be, sokan is nézték így persze ,hogy lessz
2016. márc. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Remélem hogy lesz, nekem (is) a kedvenc animém.

Meg eléggé elbizonytalanított a vége, nem lett teljesen lezárva. Nem tudjuk mi lett Gurennel (azon kívűl hogy elvileg Kureto-nál van), nem tudjuk hogy Mika Yuu és a többiek mihez fognak kezdeni, illetve Shinya is eltűnt :'(

sokmindent olvastam, lehet hogy lesz, lehet hogy nem. Rengeteg negatív kritikát is találtam, az eladása se a legjobb, de azért reménykedhetünk :)

2016. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60 fejezet lesz elvileg a mangából és 50 nél tartanak szóval 2018 téli vagy tavaszi szezonjában benne lesz,remélem legalább is
2016. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!