Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha eljöttem a...

Mit tegyek, ha eljöttem a régi iskolámból, de vissza szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Idén lettem 7.-es és hirtelen döntés miatt iskolát váltottam. Az új iskola nem igazán tetszik. Nagyon hiányzik a régi suli, de félek, hogy oda már nem vesznek vissza. Viszont a mostani suli undorító... Mit tehetnék?

2016. jan. 3. 18:26
 1/4 Egyenes út ***** válasza:
100%
Menj vissza a régibe.
2016. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az egyik barátnőm elment másik suliba és 3 év múlva vissza is jött a miénkbe,nem tudom,hogy nálatok mi a helyzet ezzel kapcsolatban de lehet hogy később ha próbáljátok leadni a jelentkezést vissza is vesznek
2016. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
miért csak 3 év mulva megy vissza?
2016. jan. 3. 18:36
 4/4 anonim válasza:
mert csak akkor költöztek vissza a mi városunkba,de szerintem ha csak itt hagyja a mi sulinkat akkor is visszaveszik.Mondjuk nagyon jó tanuló és amúgy is mindjárt itt a félév próbáljatok meg átiratkozni
2016. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!