Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A trollfesz.hu-n egy posztomat...

A trollfesz.hu-n egy posztomat torolték, mert "vizjelet tartalmaz". Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy ha egy hiper-szuper-globális vicces posztot akarok beküldeni, akkor az adminok kitalálnak egy hiper-szuper-globális kritikát, és torlik a posztomat... Vizjel... hát hogyne! Még azt is lehetségesnek tartom, hogy ha egy posztot bekuldok, ők torlik, azzal az indokkal, hogy ez a poszt az segit az Azkabanban lévő foglyoknak...

2016. jan. 5. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

a posztot más oldalról töltötted le?

esetleg rajta volt a neved?

Volt rajta logó?

bármiféle jelzés?

ha igen, akkor az az indok.

Jó tanács: hagyd ott azt a sz@r oldalt, én is otthagytam, sokkal jobb oldalak vannak annál a 9gag kopinál!

2016. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Név nem volt rajta, innet a gyakorirol egy kérdést és a hozzá tartozo "frappáns" választ "fényképeztem" le,azt raktam ki
2016. jan. 5. 16:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi, amugy benézek a 9gag-ra :))))
2016. jan. 5. 16:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a cime? 9gag.hu...com...org vagy mi?
2016. jan. 5. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

9gag.com,

angol oldal, sajnos ott is sok a szemét mostanában.

Nemlehet, hogy benne hagytad a gyakorikérdések.hu feliratot? és azok a gyökerencek azt hitték, hogy az egy vízjel?


szánalmas banda :(

2016. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a kép volt, de nem pont igy, mert alá bevágtam Voldemort meglepődott arcát [link]

Itt hol a keserves búbánatban van az a vizjel? Vagy Voldemort arca lehet az? Nem hiszem, már mások is vágtak be képeket szinészekrol, énekesekrol Pl: Gandalf, a pokember szereplője, Harry Potter stb... Ha nem találták érdekesnek, megértem, akkor irják ki azt, hogy "nem vicces és nem is érdekes". Láttam már érdekesebb posztot az igaz, de én ezt viccesnek tartottam, ugyanis az a válasz az egyszer tényleg érdekes. De vizjel... na persze! Vizes az ők agyuk!

2016. jan. 5. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mondom, hogy szánalmas banda, aztán egy hét múlva feltölti az egyik admin és természetesen a főoldalon köt ki...
2016. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi, zold kezet kaptál! :)
2016. jan. 5. 22:31
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Admin vagyok a Trollfesz.hu oldalról, az olyan képeket amiket ilyen okkal törlünk, az 1000%, hogy vízjelet tartalmaznak(más weboldalról lopott kép).

Ezeket automatikusan nem engedjük ki a váróterembe.

Ui: Az első válaszadónak mi a problémája?

A gyakorikerdesekről feltett képeket, ki szoktuk engedni..

2016. máj. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves állítólagos admin, nézz rá a képre, amit a kérdező feltöltött ide is és utána mondd, hogy az olyanokat engedélyezitek!


UI neked is: az oldalatok sz@r, tele van lopott dolgokkal és fogyatékos adminokkal.

2016. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!