Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Naruto Shippuden 221. rész...

EMOxXx kérdése:

A Naruto Shippuden 221. rész elötti részekben mik történtek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Mert a 221. résznél kezdtem el nézni. És nem láttam az elötte lévő részek. És valaki részletesen letudná írni a 221. rész elötti történéseket részletesen. Előre is köszönöm^^. Helyes irámosat ne nézzétek.

2016. jan. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sok lényeges részt kihagytál azt kell mondjam. Mint látható a 221-ik részben, sok mindent kihagytál,köztük pár új szereplőt. Na de kezdjük el. A shippuuden úgy kezdődik el hogy naruto vissza tér a 3 éves edzésről. Mikor találkozik a többiekkel kiderül hogy csak ő maradt genin, már mindebki chounin. Késöbbi részekben az akatsuki elrabolja Garat ( aki már a Kazekage) hogy kiszedjék a benne lévő Bijuut. Ez sikerül is nekik és Gara meghal, de egy homokrelyteki anyóka ( bocsi már rég láttam bem emlékszek a nevére) feláldozza magát és visszahozza az életbe. Azután kapnak egy új tagot a 7-es csapatba Sai-t azt hiszem. Ezután útnak indulnak a Garat megmentett küldetés során megszerzett információval, hogy találkozzanak Sasori ( akatsuki tag ) beépített emberével. És ahogy a 221-ik részben láttad megjelenik orochimaru és naruto kicsit ideges lessz. Végül Yamato az új kapitány aki az első hokage fa jutsuját használja (mivel orochimaru kisérletei között volt akibe bele ültette a génjeit) megállitotta láttad hogy. Megtudja naruto hogy szél tipusú chakrája van és ezt probálják fejleszteni. Ebből lessz majd a fuuton rashen shuriken. Majd a háromfarkút probálják elkapni de nem jön össze. Jiraya elment esőrelytekbe, hogy ki derítse mi történik ott, ahol Pain az akatsuki vezetője megöli. Ezek után elmegy a myoboku hegyre megy megtanulni a bölcs módot. Eközben Pain megtámadta a falut hogy elfogja narutot. Miután megtudta hogy nincs ott lerombolta az egész falut. Ezt megrudva naruto és még páran oda siettek és egy nagy harc lett ahol narutonak mind a 9 farka kijött, (ezt ajánlanám hogy nézd meg 160 körüli részek) de Minato/negyedik hokage/naruto apja megmenti,úgy hogy újra irja a pecsétet. Végül naruto győzött. Ezután egy kicsit áll a sztori a vissza emlékezések miatt. Nem tudom hogy ez még ott van e, de lessz a hokage találkozo amit sasuke megzavar. (Időközbe megölte itachit és új képességei vannak, de ezt kifelejtettem sztori közbe tehát nem térek vissza, de ez is jó csata volt) Nos naggyából ez történt eddig, vagyis rengereg új szereplőt előzményt harcot
2016. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És még sok mást kihagytál*
2016. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömören ennyi remélem segítettem.
2016. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^. Nagyon sokat segítettél.
2016. jan. 7. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a legjobb részeket hagytad ki.Nézd végig,főleg Kakuzum,Hidan vs Kakashi és Shikamaruék csatáját ajánlom.
2016. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "sima" Naruto szerintem sokkal jobb volt, mint a Shippuuden. Akkor még inkább ninja sztori volt, majd egyre inkább Dragon Ball lett belőle.
2016. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!