Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene: gáz Bruno Mars Uptown...

Zene: gáz Bruno Mars Uptown Funky-ja manapság?

Figyelt kérdés
Zeneileg mindenevő vagyok. Tudom, értelmetlen a szöveg,de szeretem. Baj-e ez manapság?
2016. jan. 7. 16:13
 1/4 anonim válasza:
Miért lenne baj? :) Egyébként is, miért érdekel más, - számodra ismeretlenek - véleménye? Ha nekik "baj", neked is az lesz? Hallgasd, hogyha szereted!
2016. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:

Mármint az-e a baj, hogy értelmetlen a szöveg, vagy hogy szereted, vagy hogy ennek ellenére szereted? Vagy hogy mindenevő vagy?

Szerintem az egy jó szám, bár az ipse többi számát nem szeretem, annyira nem is ismerem. Mondjuk elég nagy Jackson koppintás, de attól még jó. Viszont kb 1 éve rongyosra hallgattam, és most már tovább kapcsolom.

Ez a gáz - nem gáz dolog meg akkora nagy marhaság. : D Mindenkinek más az ízlése. És, aki a klasszikus zenét szereti, ami nagyon nem manapság készült, az mit szóljon?

2016. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a hozzászólásokat. Tényleg mindenevő vagyok zeneileg,rock blues a kedcencem.De ez olyan felszabadult,hogy ezt is tudom szeretni.
2016. jan. 10. 11:06
 4/4 anonim válasza:

Miért lenne baj? :D


Szerintem tök jó zene, stílusos, vidám.

2016. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!