Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság milyen munkaterületen...

Manapság milyen munkaterületen lehet megélni napi 4-6 óra munkával?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egész életemben napi 8-12 órában dolgozni,mivel szerintem az hosszútávon tönkreteszi az egészséget.

Ahogy elnézem a felnőtt lakosságot,elég lerobbantak,és én nem szeretnék olyanná válni.Ezért szeretnék valami olyat tanulni,amivel viszonylag rövid idő alatt megtudok annyi pénzt keresni,mint más 8-12 órában.

Nem luxuséletre vágyok,hanem sok szabadidőre.

Hogy azt érezzem azért dolgozok,hogy élhessek,nem azért élek,hogy dolgozhassak.


2015. nov. 26. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez vagy nagyon nagy szerencse kell, vagy nagyon jó kreativitás.

Ha itt kérdezel, akkor neked egyik sincs.

Más - legális - módszer sajnos nincs.

Üdvözöllek a dolgozók világában!


...csak egy megjegyzés: lehet, hogy még arra se lesz lehetőséged, hogy eldönthesd, mit akarsz dolgozni. Lehet, hogy el kell majd fogadnod az első ajánlkozó munkát.

Na, ettől állsz majd fél lábon!


Inkább tanulj, amíg még van lehetőséged rá, hogy később jobb pozíciókból indulj.

2015. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm programozó,és napi 4 óra munkából megél.

Szóval nem lehetetlen.


Simám meglehet élni kevesebb munkából is,csak nem kell nagyokat álmodni.

Nem kell család,saját lakás,autó,stb.

Ezekkel rengeteg pénzt és időt takarítasz meg.

A legtöbb ember viszont ezekről képtelen lemondani.

2015. nov. 26. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, nem lehetetlen.

Ezt írtam: szerencse vagy kreativitás.

Neki valószínűleg mindkettő megvan.

2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szabászúszó programozó, online munkavégzés ( de előtte nem art néhány év tapasztalat).


Egyébként én is rühellem ezt az egész szart, semmi szabad idom, napi 8ora +kajaszunet + ide ut haza ut alig marad nemi szabad idom, de ahhoz, hogy önállósuljak kell sok sok tapasztalat, egy olyan helyen, hol könnyen tudsz fejlődni.


A legjobb munka az ha cégtulajdonos vagy és managerekkel rendezed a piszkos munkát, te pedig csak a fontos döntésekben veszel reszt, igy rengeteg szabad időd marad arra amit szeretsz csinálni. :)

2015. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!