Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "be tudott jönni" és "be...

"be tudott jönni" és "be tudott menni" lehet azonosnak értelmezni?

Figyelt kérdés

Volt férjemmel van egy peres ügyem. Iszonyú amit már művel, művelnek velem. Beadványaimat én állítom össze. Egyik észrevételezésemet ezzel cáfolta meg a volt férjem, bemásoltam ide:


- ...elmesélve a „be tudott jönni” és „be tudott menni” kifejezések használata gyakran nem a tényleges fizikai helyzethez igazodik. A történetből egyértelműen kiderül, hogy ő már a házban volt amikor mi odaértünk, a be tudott jönni kifejezést pedig azért használtam, mert az akkor már az én házam volt, tehát be tudott jönni hozzám. (Normális esetben ezt gondolom egy ilyen kérdést nem kellene ennyit magyarázni.)-


Tudnátok erre valami érvet találni, az interneten, hogy amivel ezt meg tudnám cáfolni, hogy ilyen nincs:


2016. jan. 7. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!