Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek vagy...

Fróna Viktória kérdése:

Szerintetek mit vegyek vagy csináljak a barátomnak? Most leszünk 3 évesek. Én úgy gondoltam hogy készítek egy videót a közös pillanatinkról hogy mi történt 3 év alatt.

Figyelt kérdés
plusz veszek egy pezsgőt és egy boxert neki meg gondoltam hogy csináltatok ilyen saját naptárat is a közös képeinkelgondoltam hogy csináltatok ilyen saját naptárat is a közös képeinkel Szerintetek?

2016. jan. 8. 12:52
 1/3 anonim válasza:

Nagyon aranyos.:) A videó+pezsgő+boxer+naptár szerintem viszont már sok. Válassz ki ezek közül kettőt, és azokat valósítsd meg. Pl a videó+ naptár kombó nekem tetszene! :)

Esetleg az évforduló estéjére egy szexi fehérneművel is beújíthatsz. Ez meg nem ajándék, csak ráadás ;)

2016. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg cuki, de ez az összeállítás kb úgy hangzik, mint aminek te örülnél. De egy fiútól/férfitól nem várhatod el, hogy örüljön egy közös naptárnak meg ilyesminek. Szerintem inkább fizesd be magatokat valami jó közös programra. Vagy menjetek el egy éjszakára valahová a hegyekbe "romantikázni".
2016. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jolvan :) köszönöm a válaszokat :) énis kicsit soknak találtam ezeket igy egybe :) de a videó az marad és mellé még kitalálok valamit :)
2016. jan. 22. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!