Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a szegedi Deák...

Vélemény a szegedi Deák Ferenc gimi általános szakáról?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok és elsőként a Deákot szeretném megjelölni és ott az általános szakot. Valami tapasztalat? Nehéz oda a bejutás?
2016. jan. 9. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl sok értelmes információt nem tudom ehhez a kérdéshez írni, de azért válaszolok. Ahogy hallom mindenkitől, azért annyira nem nehéz a bejutás, csak jó tanulónak kell lenni, és írni kell egy jó felvételit.


Egyébként én is jelölök a Deákon belül két tagozatot, igaz nem első helyen: az általánost és a humánt.


Sok sikert a felvételihez! Írd meg, hány pontot szereztél!

2016. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is ezt a két szakot szeretném megjelölni!:)
2016. jan. 10. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom későn írok, de remélem, azért olvasni fogod. A felvételim 51 pontos lett (31p magyar, 20p matematika). :( Az az igazság, hogy a magyarnál egy feladatot már el sem tudtam kezdeni, a fogalmazást pedig nem tudtam teljesen befejezni. A matekot se tudtam teljesen befejezni, néhányat elkezdeni sem, sőt, először azt hittem (hittük), hogy tíz pont alattit írtam, de ezzel-azzal azért meglett a húsz pont. Igaz, szerintem (szerintünk)tudtam volna jobbat írni, ha nincs baj az idővel.


Egyébként neked hogy sikerült a felvételid? A Deákon kívül jelöltél meg iskolát (és tagozatot)?

A privádba küldött ''újabbik'' válaszomat nem tudom olvastad-e, csak valószínűsítem, hogy vannak közös ismerőseink. De azt is megértem, ha nem akarod leírni, hogy hol laksz, az interneten sok az adathalász, bűnöző, stb... (Még mielőtt félreértenéd, nem vagyok az! :D)


Ui.: Bocsánat a regényért! :)

2016. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit későn írok, de örülök, hogy megérted, miért nem írom le,hogy hol lakom. 68 pontos lett a felvételim. A Kőrösyt is megjelöltem.
2016. febr. 22. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, hogy megkérdezem, de végül hova vettek fel téged? Engem Deák-Általános tagozatra vettek fel.
2016. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is deak altalanos:DDD Pacsiii😁😁
2016. máj. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!