Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki az alábbi órát,...

Ismeri valaki az alábbi órát, tud mondani valaki valamit, bármit az alábbiakról?

Figyelt kérdés

A számlap fehér alapú, arany színű mutatókkal és egy fekete"minimalista mintával, amin belül van egy szöveg.


A minta:

Valamilyen amerikai fegyveres szolgálat jelvényére hasonlít. Leginkább az ATF (Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives) jelvényre.

[link]


De persze lehet ez bármi más is csak nekem erre hasonlít a leginkább.


A minta nem színes csak egy fekete körvonalas ábrázolás, amiből nekem egy fegyveres jelvény jött le.


A mintán belül van egy szöveg:

"Law Enfo(rce)ment Tra(n)ing Service".

A zárójelben rész nem, 100% mert a mutatók találkozása pont kitakarja.


Mindezek alatt a jelvény alsó részét követve van még egy írás. Szinte olvashatatlan a választott betűtípus miatt.

Az írás 8 betűből áll: a harmadik "A" a hatodik is egy "A"-nak látszik, a nyolcadik pedig "E".


Az óra hátlapján a szöveg kör alakban:

"-STAINLESS STEEL BACK-SWISS MADEWATERPROOF-ANTIMAGNETIC-"


Szerintem 70-es 80-as évekbeli lehet, de nem lehetetlen, hogy 90-es évekbeli.


Bármilyen info jó szolgálatot tenne.



2016. jan. 10. 01:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!