Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölték egy meleg...

Miért törölték egy meleg szerelemre vonatkozó kérdésemet?

Figyelt kérdés
Arra hivatkoztak, hogy ez felnőtt párkapcsolat és szexualitás témakör én pedig 16 vagyok. Szerintem én is lehetek szerelmes 18 éves korom előtt, de ha nem, akkor elnézést.
2016. jan. 11. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha egy hetero fiú kiír egy ilyen kérdést, akkor azt is törölték volna? Egyáltalán nem a szexualitás volt a lényege. Eleve annyi volt benne, hogy beírtam kulcsszónak, hogy homoszexuális.
2016. jan. 11. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs a kérdésed tartalmához. Ha kijelentetted hogy fiatalkorú vagy, törlik a kérdést.
2016. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit írsz, nem vagy 18 ez a lényeg.
2016. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!