Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jóbb az 5 lottó vagy...

Melyik a jóbb az 5 lottó vagy a 6 lottó?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb szerencse játék?

#pénz #szerencse #6 lottó
2016. jan. 11. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Amelyiknél több lóvét lehet nyerni, de kisebb a nyerési esély: 5-ös Lotyó

Amelyiknél kevés lóvét lehet nyerni, de nagyobb a nyerési esély: 6-os Lotyó

2016. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy amelyik több pénz, hanem úgy értettem melyik a legjobb, melyikel lehet igazán nyerni?
2016. jan. 11. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb számból minél többet húznak, annál jobb az esély.

5/90, 6/45 és 7/35-ből látod, hogy az utolsó a legesélyesebb, aminek 1:6,72 millióhoz az esélye.

2016. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt most nem értem:

Nem úgy értettem hogy amelyik több pénz, hanem úgy értettem melyik a legjobb, melyikel lehet igazán nyerni?



Mi hat a kifizetésekre?

1. játékszabály

2. a nyerési esély fordítottan arányos a nyereményre

3. népszerűség


A nálunk rendszeresített lottójátékok közül a nyerési esély az 5-ös lottónál a legkisebb, ugyanakkor ez a legnépszerűbb. A szisztéma napjainkban a nagy összegű telitalálatot támogatja (magas az a plafont, amikor már nem halmozódik).

A játékot sokan játsszák, magas a bevétel, ezért minden osztályban jól fizet, de csak az ötös kiugróan magas.


Nagyobb a nyerési esély a 6-os lottónál, s ezért a befolyó összeg több játékos között oszlik meg. A telitalálat nincs annyira felnyomva, mint az ötösnél.

Kevesebben játszanak, kisebb a bevétel, s több ember között oszlik meg.


A skandinávnál a nyerési esély a legnagyobb, de még kevesebben választják, mint a 6-ost. Ez fizet a legkevesebbet.

2016. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Azzal nyerhetsz igazán, amelyiknél te vagy a szerencsejátékot üzemeltető cég vezetője.
2016. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

"Azzal nyerhetsz igazán, amelyiknél te vagy a szerencsejátékot üzemeltető cég vezetője."


Badarság

2016. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 11. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
6 mert azon több mező van igy több az esélyed
2016. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!