Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FŐTÁV-tól jött SMS során mi...

FŐTÁV-tól jött SMS során mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A FŐTÁVTÓL kaptunk egy SMS-t a napokban, ami szerint befizetési elmaradásunk van. Az üzenetben megadtak egy azonosító számot, ám fogalmam sincs, hogy ez alapján hogyan tudnám megnézni, hogy melyik hónap számlájáról van szó. Minden számla ki lett fizetve, igaz a novemberi 1,5 hónap késéssel. Én arra tippelek, hogy erre vonatkozik az értesítés, ám mivel az azonosítót nem találom sem a csekken, sem a számlához tartozó részletező papíron, így nem lehetek biztos benne. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Köszi!

2016. jan. 11. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban létezik olyasmi, hogy ne virtuális-, vagy papír formátumú csekken, levélben szólítsanak fel az elmaradásaid megfizetésére, akkor is mindenképpen neten, vagy személyesen keresd velük a kapcsolatot , mert én nem tartom lehetetlennek , hogy valami csalóval van dolgod! SMS-BEN ÉRTESÍTÉS küldése ELMARADÁSRÓL ? Adósságrendezésre való figyelmeztetés/FELSZÓLÍTÁS sms-ben??? Na , ne! Szerintem valami csibész küldhette!

Most olvastam először effélét...csalókra való figyelemfelhívást a médiákban annál többet. NÉZZ UTÁNA , mi ez!


[link]


[link] /ugytipusok

2016. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!