Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiú animések vannak itt? Mi a...

Fiú animések vannak itt? Mi a vélemyényetek az animékről, milyeneket szerettek? 16/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan anime van amit szeretek, de van egy-két amit bár ne láttam volna.

Leginkább shounen animék között szoktam nézelődni, a háremet kerülöm( a Highschool of the Dead-et láttam, tetszett, de azt hiszem annyi elég volt nekem a témában :) ).

19/F

2016. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem :D én imádom a szerelmes sulis történeteket...nagy kedvencem a Kaichou wa maid-sama...

Annyira imádom az animéket...fogalmam sincs hogy hogyan bírtam ki 1 évvel ezelőttignélkülükxD

2016. jan. 12. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú létemre nagyon szeretem a romantikus animéket. Ezek közül szinte mindegyik tetszett, de vannak amik tényleg nagy hatással voltak rám. (Toradora,Kimi ni Todoke)

Amit ég imádok azok a horro animék. Igazából ezeken az animéken izgulok legjobban. Izgalmasak,érdekesek és vannak jó fordulatok is. Ezeknék az animéknél nagyon izgatott vagyok. :) (Higurashi no naku koro ni,Shiki)

Igaz, hogy nem sokat nézek, de a harcolós animéket is szeretem. Nem tudnak annyira lekötni, de vannak kivételek.

Hárem animékkek kapcsolatban változó mindig a véleményem.

Vannak olyan animék amikbe tetszik, másnál pedig nem. (Zero no Tsukaima, egyik kedvenc harcolós,hárem,ecchi,romantikus animém :D)

Ecchi animék is le tudnak kötni. Szeretem a perverz vicceket és jeleneteket...xd (Seitokai Yakuindomo, KissxSis)

Az elvontabb animéket is szeretem. Egyik kedvencem a Shinsekai Yori. Kicsit fura, de miközben nézed egyre érdekesebb lesz. Persze sokaknak unalmas, viszont tényleg egy csodálatos anime. Nem sokan ismerik sajnos. :/

Az unalmas életképes animék is lekötnek. Mint pl a Non non Biyori. Nekem nem unalmas, de általában így szokták jellemezni.

Nagyjából ennyi. Nem akartam több animét írni, mert az már sok lett volna. Műfajból szintén.

Bocsi, hogy ennyit írtam.

2016. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzö vagyok. Bocsi a helyesírási hibákért. Telefonról írtam.
2016. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelen! Az a véleményem az animékről, hogy vannak olyan animék, amiket kifejezetten tetszenek... vagy éppen nem. Én az olyanokat szeretem, amik engem lekötnek.


Az én elképzelt dobogómon - mely azt mutatja, hogy melyik az eddig legkedveltebb anime, amit láttam - első helyezett lett a Chuunibyou Demo Koi ga Shitai. Egyszerűen imádom! ^^ Iskolai romantikus történet ez, nem mellesleg a főszereplők hihetetlen kawaii-k! Így a kedvenc lányszereplőm Takanashi Rikka lett. :$ Előtte Ruri Gokou (Kuroneko) volt a kedvencem az Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Naiból.


Válogatva a megnézett animék közül, még kiemelném a Hentai ouji to warawanai nekót, Zero no Tsukaimát, Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nait, Toradorát, illetve a Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaerit, amelynek most tavaszán fog kijönni a második évada.

No meg persze a Yahari Ore no Seishun Lovecome wa Machigatte Iru és a Kami nomi zo Shiru Sekai sem elhanyagolható.


19F


Ui.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__.. :'( remélem lesz!

2016. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Telefonos válaszolónak: egyáltalán nem baj,sőt örülök, hogy írtál..meg persze ez az utolsó válaszolónak is szól ~.^

Van néhány amiket nem ismerem, azokból akit írtatok, de majd utánuk nézek mert biztosan jók :3 ha valamelyikőtöknek van kedve beszélni írjon nyugodtan privit :D

2016. jan. 12. 20:22
 7/11 anonim válasza:

Én nagyon szeretem az animéket..

Lényegében ezeken nőttem föl ezeken élek most s talán ezekkel halok majd meg... :D


Ecchi anime leg leg favorit: HIGH SCHOOL DxD

Horror anime (sajna csak 4 részes): (nah bakker pedig nagyon szeretem de a neve Elment)

Elgondolkodtató film anime: ASURA (Bűnös ki nem látta egyszer sem..XD)

Nagyon sok Mindenre megtudja tanítani az embert az anime röviden...

De sokkan vannak kik mást sem látnak benne mint a látványvilágot. (ami jó de nem elég)

Nah mindegy...

Most nem papolok erről...

De röviden...az anime lehetne akár kötelező tanterv része az iskolákban hogy legalább kicsit szocializálódjanak....

2016. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

És már meg is találtam a nevét....horror anime:Corpse Party

Valójában ez egy játék adaptációja...ha tudsz japánul vagy angolul játsz vele...azt állítják ott sokminden kiderül ami az animében nem.

2016. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ^.^ Egészérdekesnek tűnnek ezek az animék, amiket írtál, szóval van egy olyan érzésem, hogy előbb utóbb megnézem :P

És amúgy egyet értek azzal a gondolatoddal, hogy tantervbe kéne vonni ezt az egészet....csodálatos volna :D

2016. jan. 14. 12:57
 10/11 anonim válasza:
100%

Kicsit több, mint 1 éve kezdtem el animézni és abszolút magával ragadott. Legtöbbet romance animét láttam, rengeted idejig csak azt néztem. A kedvencem a mai napig a romamtikus\szomorú\sírós animék pl: Angel Beats, Clannad, Plastic Memories, ef:A Tale of Memories, Shigatsu wa Kimi no Uso. Nem tudom miért, de szeretem az olyan animéket, amik képesek annyira kiborítani,amin elsírom magam. Angel Beatsnél majdnem fél órán át szipogtam :D

Egy időben csak ecchi\harem animéket néztem. Természetesen High School DxD stb.

Nagy kedvencem, amikor egy anime egészen a végpontig rejtélyes és az utolsó résznél derülnek ki a dolgok (nem nyomozósra gondolok), és annyira megdöbbent, hogy a vége után csak lesek ki a fejemből. Nagy példa erre a Kanon 2006-os verziója. Az romance, sírós és az utolsó részében érted meg a dolgokat, fantasztikus volt.

Örökké a kedvencek egyike marad a Sword Art Online. Sokan leszólják, de én minden percét élveztem, szerintem remek egy anime.

Még azokat is szeretem, amikor a főszereplőnek nagyon vág az esze és mindent előre megtervez, kiagyal, én meg csak tàtott szájjal lesek. Ilyen volt pár résznél a Death Note, de ami annál jobban tetszett a No Game No Life. Az az anime egy remekmű, nekem 10\10 lett.


Összességében kb ennyi. Az anime rengeteg új érzelmet hozott ki belőlem. Sosem voltam az a sírós típus, alapból heccből kezdtem el az 1. sírós animémet, hogy "de gáz, most komolyan egy film miatt sírni?? én aztán nem fogok, az biztos". És a vége után fél óráig sírtam :D Egyébként csak nálam van úgy, ha elkezdek egy új animét, az 1. része egészen hosszúnak érződik, aztán a 2. résztől meg birtelen a 20 perc helyett csak 2-3-nak? Nálam ez mindig így van.

Legjobb érzés, amikor egy animének kellően jó a befejezése és érzed, hogy egy élmény volt megnézni.

2016. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!