Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszolitottak az utcán....

Leszolitottak az utcán. Komoly lehet? Elmenjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap folyamán leszolitottak az iskolám előtt 2 nő, hogy valamilyen művészeti központtól jöttek és 14-20 eveseket keresnek statisztanak, modellnek, színésznek és videó klipben való szereplésre . Elkérték a nevemet és a telefonszámomat + a szüleimet... Azt mondták, hogy Horváth Éva is náluk dolgozik... Ez így mind nagyon szép és jó, de én vidéken lakok, Borsodban azon belül is kazincbarcikán, tehát ez nem valósághű szerintem... Ti mit gondoltok? 13/L

2016. jan. 12. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs, hogy kinek adtad ki az adataidat?

Annyira akarsz szerepelni, hogy ezt megtetted?

Jó lesz, ha a szüleidnek elmondod. Aztán, ha idáig nem tanították , akkor most talán elmondják, miként viselkedj utcán bármilyen hivatkozással leszólítókra.

2016. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:
Menj csak, aztán majd ha tágabb leszel mint az univerzum ne csodálkozz....
2016. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha én odamegek hozzád, hogy add meg a neved, telefonszámod, lakcímed, megteszed?


És ha azt mondom, hogy XY is nálam dolgozik?

2016. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy komoly az ajánlat. De nem árt, ha tudod, hogy nagyon sok pénzt húznak ki a zsebedből, mire kiderül, hogy alkalmas vagy-e fent említett munkák valamelyikére, vagy sem. Ilyenekből él az egész cég.
2016. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!