Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az EST Most melyik időzóna?

Az EST Most melyik időzóna?

Figyelt kérdés

Egy játék fog indulni 19.-én 12:01-kor AM. Azt írják hogy az EST szerint.


"We’re pleased to announce that Blade & Soul releases in North America and Europe at 12AM EST on January 19, 2016!"


Utána néztem de 3 EST Időzóna van, egy Amerika Keleti part, ami -5órát ír, meg kettő Ausztrália +10 és +11 óra is EST..


Most akkor mikor fog pontosan indulni?


2016. jan. 13. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ha Észak-Amerikát és Európát nevesítik, akkor nem az ausztrál időzónát kell nézned...
2016. jan. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Mivel 2North America"-ról van szó, így nyilván nem az ausztrál időzónára gondolnak. Amúgy az nálunk este 6 lesz majd.

EST -> Eastern Standard (vagy Summer) Time, azaz az USA keleti parti időzóna. Ez az UTC-hez (avagy GMT-hez) képest jelenleg -5 óra, mi meg jelenleg +1-ben vagyunk (máskor van a téli-nyári átállás ott és itt, ezért nem mindig 6 óra az időeltolódás).

2016. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az 18.-a este 6.-ra esik? Vagy 19. reggel 6ra?
2016. jan. 14. 21:13
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
19-én reggel 6 (az előzőben rosszul írtam, mert délnek vettem a 12-t).
2016. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2016. jan. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!