Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Városi fiúúk! Ennyire fontosak...

Városi fiúúk! Ennyire fontosak az anyagiak és a megjelenés?

Figyelt kérdés

adott 1 csaj.VIDÉKI.nagyon szép arc,és picit duci.átlagos ruhák,némely retro gas.


ha másik évnyitón a lány szupercsinin szép arccal,\wa jo cuccokkal megjelenik saját lakással a városban meegváltozik a vélemény róla? vagy marad a falusi átlag lány?

járnátok vele? tényleg szép arc,kedves belső,nagyszájú,társaságkedvelő,és abban középpont" ember.


2010. márc. 26. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én persze, csak ő nem velem.
2010. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem nem az fog meghatározni valamit. szempont az is nyilván, de nem a ruha. tudod a ruha alatt lehet bármi. és leveszi, ugyanaz az ember marad... városi fiú vagyok,vannak vidéki lányismerőseim és sosem azt figyeltem mennyire márkásak a ruháik! egy hétköznapi vidéki lány is lehet szép bármilye ncuccban. én városi létemre kínaikból öltözöm mert nem lenne pénz máshonnan, drágább cuccokra, mégsem foglalkozta mannyira vele hogy megnéznek, lealacsonyítanak emiatt. átlagmegjelenés biztosított, a többi meg már csak az emberen múlik
2010. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!