Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek nagyon fontos?!...

Bdhhxhhd kérdése:

Mit tegyek nagyon fontos?! Több lent

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamon észrevettem, hogy a szokásosnál is szomorubb, depisebb.. A karja be volt kötözve fáslival. Mikor levette megnéztem a kezét és teli volt vágásokkal, hegekkel. Próbáltam vele beszélni de nem válaszolt és dühösen elrohant. A szülei elváltak. Apukája külföldön él azt sem tudja mikor van a szülinapja. Az anyja le*arja.. Nem érdekli mit csinál és nem foglalkozik vele.Nagyon aggodom miatta :/ Szerintetek mit tegyek?

2016. jan. 15. 20:57
 1/2 anonim válasza:
Hat igazabol szerintem nagyon nem tudsz mit csinalni. A legjobb amit tehetsz az, hogyha mellette vagy es segitesz neki. Ha van ra lehetoseg probalj meg beszelni az anyukajaval.
2016. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is depressziós vagyok, és a szüleimet szintén nem érdekli ez.. nekem az segít, amikor úgy érzem, hogy valaki szeret engem, pl. amikor az egyetlen barátnőmmel vagyok. próbálj kedves lenni vele, és ne kérdezd, hogy van-e valami baj, mert van, kérdésekkel pedig nem segítesz. ha jó barátok vagytok, a legegyszerűbb, ha hagyod, hogy beszéljen, ki kell beszélni mindent, ami bántja.
2016. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!