Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak is női kamionsofőrök?

Vannak is női kamionsofőrök?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak női kamionsofőrök is.

Egyszer egy sofőrrel utaztam elég messzire, és kérdezgettem, hogy milyen a melója meg minden, mert milyen jó lehet h csak vezet és nem cseszteti senki, zenét hallgat és száguld, és hogy ez nekem is mennyire bejönne, csak biztos fura lennék én, mint nő, kamionsofőrként, és erre mondta, hogy ne higgyem, ismer elég sok csajt, aki kamionozik, köztük vannak fiatal és csinos hölgyek is. Igaz, Magyarországon annyira nem jellemző, mondta is, hogy náluk a cégnél egy sincs, és magyart összesen kettőt ismer, de pl. legalább négy spanyol kamionos csajt ismer, meg hollandokat is meg angolokat.

2010. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak, apám kamionsofőr volt és volt pár nő kollégája.
2010. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Debrecen környékén több van. Ismerek én is párat
2010. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vannak és nem mind igénytelen!!!

Egy részük igényes , csinos és talpraesett!

2010. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

07-30 09:30 vagyok.

Én lány vagyok de ha nagy leszek kamionos leszek. Az annyirajó:D apukám az. Nagyon bejön az egész, imádom a kamionokat, a kamionosokat meg azt az életformát

2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vannak is női kamionsofőrök?"


Hülye e vagy?

2013. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!