Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Steam visszavette a játékom....

A Steam visszavette a játékom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulnék hozzátok ,hogy a haverom Újév másnapján (jan. 2-án)megvette nekem a CS:GO-t G2A-n és mikor ma felmentem Steamre egy üzenet fogadott ,hogy elvették a CS-met...Tipp?Hogy szerezzem vissza?Már írtam a G2A de sz@rnak a fejemre...

2016. jan. 16. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad ilyen oldalakon vásárolni.


Tulajdonképpen jogtalanul szerezted a játékot, mert valószínűleg olyan országból vették meg a kulcsot, ahol xy kedvezmények és egyebek vannak rá, ezért tudják olcsóbban eladni.


Ez a valve-nak nagyon nem jó, mert pénztől esik el.


Szóval ez teljesen normális, nem egy nagy összeg, a steamen keresztül vegyétek meg a játékokat, ne ilyen mocsok oldalakon!


Nem tudsz mit tenni, megveszed steamen max. Ott sem olyan drága, ráadásul most volt winter sale, egy ezresért megvehettétek volna.

2016. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom g2a garancia sem volt a jatekra, ilyenkor te vallalsz MINDEN felelosseget a kulcscsal kapcsolatban.


Jo tanacs: g2a-n a legolcsobb parat nem szabad megvenni, es csak megbizhato orszagbol megbizhato eladotol veszunk. Nekem eddig nem volt problemam, de ha 1-2 ezrest buknek akkor is pozitivban lennek.

2016. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen megvehettem volna...Töltesz fel nekem az accomra pénzt?Mert nem tehetem meg...
2016. jan. 16. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Tölts magadnak... fogod magad, bemész egy otp-be, nyitsz egy INGYENES junior számlát, beteszed a pénzed, otthon meg bepötyögöd a számokat amiket kér a steam... nem nehéz, a számla ingyen van.
2016. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a garancia a G2A Shield?
2016. jan. 16. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Haverom azzal vette pedig...
2016. jan. 16. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor olvassatok utanna hogy hogyan kell ezt intezni, elvileg akkor nincsen problema.
2016. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!