Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, ha a hasam megereszked...

Az baj, ha a hasam megereszkedett/lóg? 13 éves lány vagyok,165cm és 110kg. A családunkban nagyjából mindenki leginkább hasra hízik, nekem is elég nagy a derekam (130cm). Többi lent

Figyelt kérdés
A hasam kb egy éve, vagy olyan másfél éve kezdett el kicsit lefelé menni, amikor híztam kb 20 kilót. 2012ben voltam 9 éves, akkor olyan 65-70 kiló körül jártam. Akkor még csak egy nagyon picikét, éppen, hogy lejjebb volt. Előtte előre állt. Mostmár viszont hogyha nem úgy húzom fel a nadrágot, tehát hogy alatta gombolom be, akkor már elég zavaró, mert ahogy járok, úgy mozog/lötyög a hasam is. Úgyhogy inkább a nadrágba teszem, de még úgy is látszik, hogy rálóg majdnem a combomra. Ha pl felveszek egy bugyit akkor a tükörből is oldalról látom csak. Emellett a hátamon is "hurkák" vannak a lapockámnál. Ez baj?

2016. jan. 17. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Annyiban baj, hogy baromira nem egészséges. Sajnos ezzel nem is tudsz mit kezdeni, fogyással csak jobban megfog ereszkedni a bőröd.

Próbálj meg életmódot váltani mert hosszú távon ez a rengeteg súlyfelesleg nagyon veszélyes lesz az életedre.

2016. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fake. Főleg az írásmód gyanús egy 13 éveshez képest...
2016. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miert lenne fake? Es mi a baj az irasommal??????
2016. jan. 17. 13:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak az a fura, hogy amennyire választékosan írsz szokatlan egy 13 évesttől. És azért, mert gyik tele van ilyen kérdésekkel. De esetleg, ha egy képet még csatolnál, magadról láthatnánk, hogy igaz lenne.
2016. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy kepet mindenki kap priviben! Egyebkent nem neveznem ezt valasztekosnak, ettol sokkal "szebben" is ki tudom fejezni magam, h akarom
2016. jan. 18. 05:50
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos, hogy tényleg csúnya, max. téged zavar. Küldj privit. 24/F
2016. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Valóban igaz, amit az első válaszoló írt. Ez a súlyfelesleg, ráadásul ilyen fiatalon nem a legegészségesebb. (A jövőben még lehetnek belőle problémák)

Ráadásul az írásodból is lejön, hogy téged zavar már a dolog.

Szerintem mindenképp változtass az étrendeden, kezd el valami sportot stb (De hasonló tanácsokat inkább lányoktól kérj, mert nekem kb. gőzöm nincs a diétával, fogyással kapcsolatos dolgokhoz)


Amúgy nem bántásból, de megkérdezném, hogy esetleg valami betegség (Hormonális zavar stb.) áll-e a hízásod mögött? (De erre nem kötelező válaszolnod)

2016. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Egyebkent egyaltalan nem serto kerdes :) Semmi egeszsegugyi problemam sincs, jartunk endokrinologusnal is
2016. jan. 18. 15:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet légyszi :)
2016. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Szia 15/f vagyok... Es a kicsit teltebb nok erdekelnek :) tehat kepet esetleg tudsz küldeni? :)
2016. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!