Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fehérebb a fogam?

Hogyan lehet fehérebb a fogam?

Figyelt kérdés

Minden nap este és reggel is mosok fogat, de nemhogy egyre fehérebb lenne, inkább sárgul.

Még fehérítő fogkrémet is használtam de nem vált be

(hozzáteszem hogy nem cigizek)

Remélem van valami hasznos ötletetek köszi előre is 😊


2016. jan. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A banánhéjjal dörzsölés , vagy láttam neten fogfehérítő ceruzákat ,kommentben láttam ,hogy íták ,hogy tényleg hat stb... Ha jól emlékszem Bright White a neve
2016. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Örülj inkább annak, hogy egészségesek a fogaid. :)


Keress fel egy fogorvost szerintem, ha látványos eredényt szeretnél. Bár elég borsos áron mozognak a fogfeherítsek, de valószínűleg egy szakember többet tud mondani, mint mi.


Ha természetes csodaszerekben gondolkozol, akkor ha eperrel dörzsölöd át a fogad, elvileg fehéredni fog, bár ez januárban nem a legaktuálisabb módja a fogfehérítésnek.


Szódabikarbónával ne ess neki, mert az csak lemarja a zománcot. :(


Fogkrémek közül a parodontax termékcsalád whitening fogkrémjét már több ismerősöm is dicsérte. Elvileg nekik ettől 1 hónap alatt fehéredett látványosan a foguk.


Több beautybloggernél láttam otthoni fogfehérítő csíkokat, a nevére sajnos nem emlékszem, de youtubeon rá tudsz keresni ezekre a módszerekre. :)

2016. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. jan. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!