Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Standardps...

Igazság nyomában kérdése:

Ismeri valaki a Standardps World Company Kft. Céget?

Figyelt kérdés
Voltam állástájékoztatón a cég megbízott munkatársánál az egyik üzlethelyiségükben, ott normális, korrekt cég benyomását keltik! Szerintem valami multi cég lehet, de ebbe nem vagyok biztos! Egészségmegőrző, közérzetjavító terméket, eszközöket értékesítenek, csak kizárólag üzletben az érdeklődőknek, személyesen, egy az egyben! Annyit tudok még, hogy a brand, már több országban jelen van! Várom a tapasztalatokat 😊

#egészség #értékesítés #egészsègmegőrzés #Standardps World Company Kft.
2016. jan. 17. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Üdvözlök mindenkit! Kb 1 hónapja vásárolt nagymamám a Standardps World Company Kft. üzletében. A termék minősége megfelelő, az ára átlagos! Volt egy, két kérdésem a vásárolt termék használatával kapcsolatban, de egyből választ kaptam a központi ügyfélszolgálati telefonszámról! Így nyugodt lettem! Kedves, barátságosnak tünnő cég benyomását keltették! Mamim nagyon szereti a terméket, mi elégedett vásárlók vagyunk! Ha Maminak jó, akkor nekünk is az!! Bízunk benne, hogy Mamim egészségmegőrzésére kedvező hatással bírhat, mivel én nem vagyok a gyógyszer szedés híve, mivel sok a mellékhatással bír...
2016. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amúgy a cég termékköre hasonló a Zepter cégéhez, csak árban olcsóbb! De ami nagyon fontos, ami nekem kiderült, a SPS munkatárssal beszélgetve, hogy a Standardps World Company nem csinál ilyen ,,kamu" csoportos árubemutatókat, mint egyes kamu cégek, hanem csak személyesen foglalkoznak, minden kedves érdeklődővel, a cég üzlethelyiségében!
2016. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jómagam a Standardps World Company cégnél dolgozom több hónapja, megbízási szerződéssel! Valóban korrekt cég, hiszen korrekt és becsületes a dolgozóival és a vevőivel is! Ennél a cégnél mindig a vevőnek van igaza! A cég Vezetősége nagy hangsúlyt fektet arra, több belső szabályozással, hogy a vevő a legjobb, legkedvezőbb ajánlatot kapja vélhető betegségére, hogy egészségét megtudja akár őrizni, akár tudja javítani azt! A fizetés jónak mondható, ez fontos! A termékek jóminőségüek, normalis piac áron kaphatóak! Nem mondom azt hogy nincs olcsóbb, hasonló termék a Magyar piacon, de van egy közmondás, olcsó húsnak híg a leve 😊 csak ajánlani tudom a céget, jelenleg nem tudok rosszat mondani!!!
2016. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!