Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem,...

Mysterymoon kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem, hogy jó legyek a családomnak?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek a kis családomért, főzök, mosok, takarítok (ez alap szerintem). Három kislányom van, mindent megteszek értük... Viszont szeretnék magamra is adni kicsit, mert kicsit duci (167/62) vagyok! Szeretnék ebből leadni, talán tudnátok ajánlani valamit!? Szerintem a férjem sem úgy néz rám, mint régen... A három gyerek mellett dolgozom is részmunkaidőben... Szeretnék megint a toppon lenni és azt, hogy gyermekeim vagy a férjem számára se legyek egy kiégett "mamóka"! Szerintetek mit csináljak, hogy "jó" legyek a családomnak? A kicsiknek úgymond "megfelelek" és "imádnak", de nem szeretném, hogy a férjem úgy érezze, hogy érte nem teszek semmit vagy csak a gyerekekért vagyok... Szeretnék neki fitt és szép lenni, de baromi nehéz mindent összehozni! Pár tanáccsal tudnátok segíteni? Köszi!

2016. jan. 18. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ez a súly tökéletesen normális, de ne zavarjon......

Ha nagyon bánt az alakod sportolj, ennyi.

2016. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!