Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az idő Franciaországban?

Mennyi az idő Franciaországban?

Figyelt kérdés

Hány óra különbség van mi időzónánk között?

??



#óra #idő #időzóna #francia időzóna
2016. jan. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Semennyi, ugyanabban vagyunk. Nem lett volna olyan nehéz beírni a keresőbe az időzónákat, vagy konkrétan Franciaország időzónájára rákeresni, és megnézni egy időzóna-térképet vagy az első találatot.


Rövidebb időbe telik mint leírni ezt a választ, és neked kivárni ezt.

2016. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország a CET (közép európai idő) legkeletibb országa. Franciaország és Spanyolország a legnyugatibb. Az óra mindenütt ugyan annyit mutat.

Jelentős különbség van azonban a napkelte/-nyugta, hold kelte/-nyugta között.

Amikor nálunk már sötét van, az Atlanti óceán partján még nappal van.

2016. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked pedig 1 válaszoló elég lett volna annyit írni, hogy: ,,ugyanaannyi az idő", mint hogy bunkó és rosszindulatú módón ezt így írod!
2016. jan. 19. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem én vagyok a megszólított, de van igazság abban, amit ír.

Rengeteg olyan kérdés van, amelyre gyorsabb és korrektebb válasz kapható a google használatával. A te kérdésed is ilyen.

2016. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked kérdező pedig elég lett volna általános iskolában figyelni, bár nem kell kívülről tudni az időzónákat, de az elvárható alapműveltség lenne, hogy legalább azt az egy zónát ismered, amiben élsz.

Ez az oldal arra való, hogy abban kapj segítséget, amire nem találtál választ magadtól sem, nem pedig arra hogy mások megcsinálják neked amire nem vaay hajlandó, vagy képes.

Ha nem vagy hajlandó akkor csak egy lusta dög vagy, ha viszont nem tudod használni a keresőt akkor minimum funkcionális analfabéta vagy, vagy életképtelen.

2016. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Téged pedig senki sem kötelez arra, hogy válaszolj! nem tudom miért hIsztizel és milyen jogon oktatsz ki Engem . Ja megvan! TUDOD, HOGY IGAZAM VAN!


,,nem éln vagyok a megszólított" Téged ott a háttérbe ki szólított, ha?

2016. jan. 19. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is a mentséged? Lusta voltál 2 szót beírni Google-be és megnézni mi az első találat.
2016. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

,,nem éln vagyok a megszólított" Téged ott a háttérbe ki szólított, ha?"


Senki. Adtam neked egy 100%-os választ, annak ellenére, hogy igazat adok az elsőnek.

2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!