Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek otthon büntetésből esőkabátot kell felvenni?

Figyelt kérdés
Szobafogságot kaptam és egesz nap egy ilyen fényes esőkabátban meg esőnadrágban kellett legyek, nem volt szabad levennem. Bepatentolva, kapucnival...volt már ilyen valakinél? f
2016. jan. 21. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem büntetésből ki kellett nyalnom a feleségem fenekét a szoknyájában. Esőkabátot még nem kellett felvennem.
2016. jan. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy?

Ki buntetett ezzel, a szuleid, tanarod, idosebb testvered?

Mi volt az ok, ami miatt ezzel buntettek?

2016. jan. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nevelő apámnál lakok, 14 éves vagyok. Már régóta van, hogy suli miatt vagy ha nem fogadok szót otthon akkor esőkabátokba meg overálokba kell öltözni. Most legutóbb azért, mert rossz lett a félévim egész héten, suli után 2-3 ilyen kék zöld meg piros kabátot kellet vegyek és nem mehettem sehova. A kapucnit is most szorosan meghuzva kellett hordjam, hátul kötotte meg olyan csomóra, amit nem tudtam kioldani. Vacsoránál levehettem, de utána vissza kötötte a fejemre Nagyon rossz mert nem akarom, hogy a suliban ez kitudódjon a többiek közt..volt már hogy suliba is esőkabátba kellett menjek amikor sütött a nap.
2016. febr. 8. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kerdesed, kerj segitseget a suliban, legalabb a tanaraidtol.
2016. febr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ez nem lenne bünti,én szívesen "játszanék"benbe
2022. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!