Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fitness instruktorként dolgozh...

Davii kérdése:

Fitness instruktorként dolgozhatok edzőtermekben, mint személyi edző?

Figyelt kérdés

Egy iskola azt mondta, hogy lényegében semmivel sem másabb a személyi edző OKJ-től, hogy ha maszekba akarom csinálni egy konditeremben. A különbség akkor merül fel, hogy ha egy bizonyos cégnél akarok elhelyezkedni, wellnes központban stb.


Az én célom, hogy egy már általam kijelölt konditeremben dolgozhassak egyéni vállalkozóként. Vendégek után xFt a teremé lenne, a többi az enyém.


Szerintetek?



2016. jan. 22. 10:19
 1/3 Jaki002 válasza:
78%

Miért ne dolgozhatnál? Ez attól függ, hogyan állapodsz meg a terem gazdájával. Ahova én járok jelenleg ott olyan személyi edzők vannak, hogy abban sem vagyok biztos, hogy némelyiknek a 8 általánosa meg van-e. Ebben a szaros világban már nem a szaktudás számít, sokkal fontosabb a sógor, koma viszonyok alakulása.


Egyébként mi a különbség a testépítő edző és a személyi edző között? Semmi. Az egyikhez kell érettségi a másikhoz meg nem. A tapasztalatot nem lehet megtanítani, azt meg, hogy hogyan kell edzést tartani, szerintem a TF-en hosszú évek alatt meg lehet tanulni, de egy ilyen okj-s libling pénznyelőn nem. Szóval szerintem ne misztifikáld túl ezt a kérdést, legyen valami tessék-lássék papírod. Sokkal fontosabb az, hogy honnan lesz vendégköröd, inkább ezen rágódj.

2016. jan. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
57%
Fitness wellness instruktori OKJ képzés után még RÁÉPÜLÉSKÉNT jön rá kifejezetten a személyi edző képzés. Érdemesebb azt is lerakni, én azt mondom, mert hivatalosan így nem fogják elismerni a szakmád, lehet abban a konditeremben sem, ahol dolgoznál.
2017. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen!!!


Fitness Wellness Instrucktor tanulók mondták nyíltnapon (technikum), hogy ha megvan a szakma, (és jelen esetben az érettségi, de ez itt most nem igazán játszik), akkor BÁRHOL EL TUDSZ BENNE HELYEZKEDI!! Mehetsz fitness terembe, (sajátot is alapíthatsz!), egészségügyi központba, akár masszőrnek is, stb... Nem viccelek, ők maguk mondták!!



És még egy érdekesség; (én most a technikumról beszélek, nem a tanfolyamról) ha továbbtanulnál az egyetemen SPORTORVOSnak, akkor 8 év helyett csak 3 évet kellene tanulnod.


Mindegy, hogy OKJ vagy technikum, ott a lényeg ☝️☝️. Sok helyen el tud helyezkedni! Igen!; személyi edzőként is!! 🙃

2022. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!