Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek UFÓk? Vagy csak mese...

Léteznek UFÓk? Vagy csak mese az egész?

Figyelt kérdés
Amerikában állítólag már 1 millióan láttak ufót. De tényleg létezik? Nem trükkfelvétel az egész? Várom a válaszokat :)
2016. jan. 22. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem léteznek
2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Személy szerint én is láttam ufót 100% hogy az volt és nem más. Léteznek és szerintem jó indulattal akarnak jönni csak félnek a mi reakciontól.
2016. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
UFO= azonosítatlan repülő tárgy. Ezek léteznek, földönkívüliek is létezhetnek, viszont azok sem repkednek egyik bolygóról a másikra.
2016. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ufók nem léteznek. Amerikában meg túl sok füvet szívnak.
2016. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én láttam azonosítatlan repülő tárgyakat, hogy az ember alkotta volt e, vagy más földönkívüli lény irányította az jó kérdés... Bár az egyiknél volt egy furcsasága amit nem tudok hová tenni, így úgy gondolom az már nem ember alkotta űrhajó lehetett....
2016. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ViolettyXD válasza:
Miért szerinted nem? Szerintem meg igen is hogy léteznek! Amerikában 190 valamikor láttak este egy repülő csészeajjat még fénykép is volt róla! Szóval léteznek! Bár nem tudom hogy néznek ki XD szerintem zöld színűek és tiszta fekete a szemük :P
2017. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!